RADYO PROGRAMI: BİR ARKADAŞ UĞRAYACAKTI

9.5.2021

9 Mayıs Pazar Radyo Ataşehir Saat: 10.30-Tekrarı: 22.30-Spotify  Saat: 11.00

Radyo programı yapımcısı Erdeniz Erol’un uzun süredir sürdürdüğü ‘’Bir Arkadaş Uğrayacaktı’’ radyo programı, Radyo Ataşehir’e özel, akustik performansların yer aldığı bir projeye dönüşüyor. Programda müzik gruplarının ve müzisyenlerin daha önce hiç yayınlanmamış canlı akustik performanslarını bulacaksınız.

Birçok farklı disipline de yer vermekte olan program, akustik müzik performansların her birini güncel teknoloji ile kayıt altına alıyor. Programa katılan konukların pek çoğumuzun bilmediği müzisyen yönünü de ortaya çıkaran bu radyo performans programına hepiniz davetlisiniz.

 

Konuk: Emre Azaklar

Emre Azaklar’ın müzik hayatı küçük yaşında, o zamanların müziklerini piyanoda çalmasıyla başladı. Gençlik yıllarında gitar çalma hevesiyle yavaş yavaş müzik zevki gitar müziğine doğru şekillenmiş oldu.

İlk yarı profesyonel adımlarını çaldığı gruplarda beste yaparak ve konserler vererek atmaya başladı. Kariyerine solo olarak devam etme kararından sonra akustik, alternatif pop ve rock tarzlarda yaptığı şarkılarının prodüksiyonu için Uğur Onatkut ile çalışmalarını sürdürdü.

Şarkılarından ikisinin, ‘Erkenci Kuş’ ve ‘Çukur’ dizilerinde çalmasıyla birlikte belli bir kitleye erişen Emre Azaklar şimdiye kadar yedi adet tekli yayınladı. Yakın zamanda albüm çalışmasını da müzik severlerle buluşturmayı planlayan Emre Azaklar’ın son yayınladığı şarkı ise ‘Evinden Uzak’ oldu.

 

MAYIS AYI PROGRAM KİTAPÇIĞINA BURAYI TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Ataşehir Belediyesi’nin Mayıs ayı etkinliklerini aşağıdaki hesaplardan takip edebilirsiniz.

Youtube: www.youtube.com/atasehirbld ve www.youtube.com/atasehirkultur

Facebook: www.facebook.com/atasehirbld ve www.facebook.com/AtasehirdeKulturSanat

Instagram: atasehirbld ve atasehir_ks

Twitter: @atasehirbld ve @atasehir_KS

Web sitesi: www.atasehir.bel.tr ve https://kultursanat.atasehir.bel.tr

Radyo: www.radyoatasehir.net